Máte dotaz? +420 608 074 901 (Po - Pá 8.30 - 16.00)

Úschovna pneumatik

Nemáte doma prostor na uskladnění zimních nebo letních pneu? Využijte úschovny pneu pro naše zákazníky. Po výměně letních pneu na zimní (a naopak) v našem pneuserivsu si u nás můžete vždy demontované pneu uskladnit do každé další výměny!


Cena za úschovu

Cena za 1. nebo 2. sezonu, pneu do 17"
300 Kč/sada/sezóna

Cena za 1. nebo 2. sezonu, pneu 18"+
400 Kč/sada/sezóna

(sadou jsou myšleny 2-4 ks pneumatik bez disků, nebo i s disky)

Za sezónu je považována každá letní nebo zimní sezóna, sezóna nemá přesně vymezené období, po upřesnění lze uvést, že sezónou se běžně rozumí období, po které se užívá ta která konkrétní sada pneumatik, letní sezónou doba, po kterou se běžně užívá letního obutí a zimní sezónou doba, po kterou se běžně užívá zimního obutí. Nicméně vždy platí, že součet těchto jedné letní a jedné zimní sezóny vždy tvoří jeden kalendářní rok.


Při nevyzvednutí pneumatik v obvyklém termínu uplynutí sezóny jsou další náklady úschovy následující

Cena za uskladnění za 3. nebo 4. sezonu, pneu do 17"
400 Kč/sada/sezóna

Cena za uskladnění za 3. nebo 4. sezonu, pneu 18"+
500 Kč/sada/sezóna

(nepřetržité uskladnění po dobu tří nebo čtyř sezón bez vyzvednutí sady v mezidobí)

Splatnost ceny je vždy při vyzvednutí sady či při uplynutí maximální doby úschovy. MAXIMÁLNÍ DÉLKA ÚSCHOVY JE 24 MĚSÍCŮ v ceně je zahrnuto: uskladnění pneumatik po dobu letní nebo zimní sezóny; pojištění pneumatik; veškeré manipulační práce s pneumatikami; uschování pneumatik na suchém místě


Upozornění pro Vás

Nevyzvednete-li pneumatiky po skončení doby, po kterou je naše společnost povinna pneumatiky skladovat, tedy po dobu maximálně 24 měsíců, může Vám naše společnost určit přiměřenou lhůtu k vyzvednutí věci (formou dle kontaktu, který zanecháte k dispozici, tedy např. i SMS zprávou).

Upozorní-li Váš přitom naše společnost, že jinak pneumatiky prodáme, může naše společnost věc po marném uplynutí lhůty prodat na Váš účet vhodným způsobem; výtěžek Vám následně vydáme bez zbytečného odkladu, můžeme si však odečíst cenu za úschovu a účelně vynaložené náklady spojené s prodejem.